Авторські приманки M5 Craft

Chubby Shad

Титульна приманка колективу М5

Оригінальна авторська силіконова приманка з масивним віброхвостовим хвостиком, оригінальним утонением тіла з напрямних ребром, оригінальними похилими ребрами в нижній частині голови і винесеною середньою точкою точкою Gб забезпечує кероване поведінку хвоста-п'яти.

Докладніше Використання

Chubby

Титульна приманка колективу М5

Оригінальна авторська силіконова приманка зі складно-профільних твістерним хвостиком, оригінальним утонением тіла з напрямних ребром, оригінальними похилими ребрами в нижній частині голови і винесеною середньою точкою точкою Gб забезпечує кероване поведінку хвостика.

Докладніше Використання

FlyFish

Оригінальний авторський виброхвост з вузьким тілом

Спортивна легкість приманки забезпечує включення гри приманки на самій повільній швидкості проводки.

Докладніше Використання

Fury

Титульна приманка колективу М5

Оригінальна авторcкая приманка поєднує в собі властивості готової пасивної приманки у вигляді рухомого об'ємного ребристого тулуба змінної товщини (похилі ребра створюють особливо привабливі і оригінальні обурення для хижака) і авторського активного твістерного хвоста зі складним профілем.

Докладніше Використання

Crayfish і BаbуCrayfish

Реалістичний їстівний рак

Приманка виготовлена з якісного, м'якого їстівного матеріалу з оригінальним аттрактантом.

Crayfish застосовується для джиговой лову на шарнірному монтажі з одинарним або офсетних гачком або двійником.

Докладніше Використання

Kozyavka

Мікроджіговая приманка, імітація личинки комахи. Має ребристе тулуб (привертає збуреннями хижака з відстані, роздвоєний хвостик, вертикально зігнуті лапки. Опрацьована до дрібниць. Має високі їстівні властивості.

Докладніше Використання

FairyTail

Мікротвістер розміром 1 дюйм. Зроблений з м'якого силіконового матеріалу з хорошими смаковими властивостями. Твістер має тонкий тільцем з похилими ребрами і дуже тонким великим хвостиком зі складним профілем. Завдяки чому приманка працює на найлегших вагах і відмінно летить.

Докладніше Використання

Joker

Авторська пасивна приманка для лову окуня і спортивної щучкі.

Підбір щільності матеріалу, поєднання сегментного тіла оптимальної жорсткості, похилі неглибокі ребра на бічній поверхні і м'який плоский хвостик провокують окуня на атаку, і при цьому забезпечується хороша стійкість до приманки до розривів при жодних поклевках.

Докладніше Використання

Joker Shad

Відмінна особливість від приманки Joker- наявність активного віброхвостика, що розширює можливість рибалки при зміні настрою примхливого хижака

Відмінно працює з найлегшими вагами вантажків (від 1 гр) з шарнірними джиговими оснастками, а також мініатюрними джиг-головками

Докладніше Використання

Cheater

Топова спортивна приманка. Версія 1,2” заводиться на вагах джиг-мормишки від 0,3гр, а виконання 1,5” тягне руслового хижака при роботі джигом до 15гр. Відпрацювання даної приманки проходило по запресованій рибі в умовах великих змагань на річці з потужною течією. Рухоме ребристе тіло змінного перерізу, “їстівне” виконання силікону правильною плавучістю точно попало в кормову базу хижака.

Докладніше Використання

TurboCrayfish

Мікроджигова приманка, імітація ракоподібного, що втікає від небезпеки – “ активний рак”. Завзята гра об’ємних клешень приваблює інтенсивними збуреннями хижака зі значної відстані.

Опрацьована до дрібниць. Має високі їстівні властивості, високу рухливість і нейтральну плавучість, що забезпечує максимальну реалістичність при роботі приманки.

Докладніше Використання

Radiator

Супер активний і кльовий рачок Радіатор здатний включити найменш активного хижака. Детальне відпрацювання спеціальних конструктивних елементів моделі, досконале виконання профілю лопатей роблять приманку ефективною на будь-яких вагах, навіть екстремально легких. Розроблено спеціально для лову щуки джигом на мілководді, в берегових водоростях, а також в умовах, де вимагається максимально довге зависання приманки на паузі. Ексклюзивна модель сумських спінінгістів-береговиків для лову в запресованих умовах змагальних турів чи міських водних локацій. На практиці Radiator однаково ефективний для невеликої щуки і залікового окуня.

Докладніше Використання