M5 Craft

Приманки - розроблені і випробувані майстрами спорту, одними з кращих спортсменів України з берегового спінінгу. Спортсменами з команди М5 - Андрій Денисенко, Саша Молчанов і Дмитро Бойко.

Команда з міста Суми, яку знають по успішним і красивим виступам в офіційних рейтингових змаганнях під егідою Федерації Рибаловного Спорту України. До численних призів і перемог в регіональних змаганнях в 2019 році команда додала срібло Кубка України, поступившись лише в жорсткій Зарубi чемпіонам України, які взяли Кубок на домашньому турнірі на берегах Десни. І тут же, вже у 2020 році, хлопці підтвердили свій клас, та знову вибороли командні срібні медалі Чемпіонату України, виконавши норматив Майстра Спорту України.

Крім того, Саша Молчанов визнаний кращим спінінгістом України за підсумками 2019 року. Трійцю Денисенко-Бойко-Молчанов поважають не тільки за перемоги і призи, їх головний козир - індивідуальний стиль, ексклюзивні фішки і командна робота.

Особливі успіхи 2019 року багато в чому хлопцям забезпечив перехід на приманки власного виготовлення. Їх тема - створювати те, що для заданих умов буде кращим, на їхнє переконання, і буде приносити їм задоволення від усвідомленого процесу лову, а не перебирати загальнодоступні напрацювання і універсальні не зовсім підходящі рішення.

Кожна приманка проходить довгий шлях створення: від задуму, колективних обговорень, розробки 3Д-моделі прототипу, виготовлення дослідних зразків, тестування на тренуваннях, в змагальних турах, доведення тонкощів дизайну, складу матеріалу і до передачі дійсно успішних і кльових моделей в серійне виробництво.

Наші фотографії